Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Fotografia ślubna
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Fotograf ślubny w Poznaniu - Poznań - wielkopolskie

Kategoria: Fotografia ślubna
463
Dodano: 2019/11/21
3300
Dojazd w promieniu 60 km gratis!
Dane ogłoszeniodawcy:
tel. 604892028
(powołaj się na CzymDoSlubu.pl
Grupa Ślubeo)


wedding.jastrzebowski.com
Treść ogłoszenia

Ślub to uroczystość jedyna w swoim rodzaju. Ukochana osoba przy boku, nutka zaniepokojenia czy wszystko uda się zgodnie z planem. Piękna suknia, długi welon, elegancki garnitur z muszką. Ważne dla Was obojga drobiazgi. Nerwowe spoglądanie na zegarek. Emocje kumulują się w Was już od rana, by swą pełnią wybuchnąć w trakcie składania przysięgi, gdy mówicie sobie "Tak". Najpiękniejsza chwila to ta tuż po przysiędze, jak spoglądacie na obrączki, a uczucie euforii miesza się z miłością i oddaniem. Za Wami siedzą świadkowie, wzruszeni rodzice i dziadkowie którzy ukradkiem ocierają łzę. Potem gromkie sto lat i najszczersze życzenia od rodziny i przyjaciół. Jeszcze tylko pierwszy taniec, gdy wszystkie oczy gości skierowane są na Was i można zaczynać najpiękniejszą imprezę w Waszym życiu.

Oferuję Państwu profesjonalny fotoreportaż ślubny. Zdjęcia możemy rozpocząć już od przygotowań u fryzjera czy makijażystki, a skończyć o której-tylko-godzinie-chcecie w trakcie wesela. Mogę Wam towarzyszyć przy ubieraniu sukni i garnituru, w trakcie ceremonii ślubnej i życzeń. Uważnie będę obserwował przez obiektyw aparatu wesele, a gdy opadną już emocje i porządnie się wyśpicie spotkamy się na sesji ślubnej. Fotografie oddaję Państwu w formacie cyfrowym, na życzenie mogę Wam także przygotować tradycyjny album z wklejanymi odbitkami.

O firmie

Nazywam się Adam Jastrzębowski, jestem zawodowym fotografem. W fotografii ślubnej fascynują mnie emocję, które udzielają się Wam. Łzy szczęścia i wzruszenia, pocałunki, szeptane czuła słówka, wyczuwalna wręcz chemia między Wami. Z reporterskim zacięciem dokumentuję te ulotne chwilę, pamiętając o szalonych tańcach i niekończących się toastach. Wiem, które momenty zaślubin i wesela są dla Was najważniejsze. Z przyjemnością uwiecznię na fotografiach najpiękniejszy dzień w Waszym życiu.

Pakiet Standard
3300 zł Dojazd w promieniu 60 km gratis!
Opis pakietu:

Oferuję Państwu klasyczny pakiet fotografii ślubnej. Pracę rozpocznę już od przygotowań ślubnych, by poprzez błogosławieństwo i samą ceremonię - czy to w kościele, USC, czy w jakimkolwiek pięknym miejscu by Państwo nie mieli ślubu - znaleźć się wraz z Państwem na imprezie weselnej. Tam będę Państwu towarzyszył aż do oczepin i tortu weselnego.  W tej cenie proponuję tak
terminarz

Terminarz fotografa ślubnego

Wrzesień 2020
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
zajęty zarezerwowany
Opinie klientów

Wszystkie opinie

Średnia opinii: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów

Opinie klientów

Oceny pozytywne
0
Oceny neutralne
0
Oceny negatywne
0
Wyświetl:
Użytkownik
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token