Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Fotografia ślubna
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Zdjęcia ślubne vintage

« powrót
Zdjęcia ślubne vintage

Zdjęcia w stylu vintage wymagają nie tylko odpowiedniego stroju, ale również miejsca, w którym zostaną wykonane. To piękne fotografie pełne uroku dawnych lat, na których często znajdują się typowe dla minionych epok rekwizyty. Para Młoda wygląda na nich niezwykle elegancko, więc często sesję ślubną vintage wybierają osoby, które przywiązują dużą wagę do estetyki i wyszukanego stylu.

 

Czym charakteryzuje się styl vintage?

Vintage to styl w kulturze i sztuce, który polega na noszeniu czy użytkowaniu rzeczy z innej epoki. Wiele osób decyduje się na aranżację w nim mieszkań, jak i wykorzystuje ten styl w ubiorze. Zdjęcia ślubne także mogą być wykonywane w stylu vintage. Wówczas Para Młoda jest specjalnie ubrana oraz używa charakterystycznych rekwizytów. Do takich zdjęć ślubnych wykorzystywane są często zabytkowe samochody lub odbywają się one w dworkach czy pałacykach. Co więcej na fotografiach panuje określona kolorystyka - czerń i biel albo sepia. Nakładane są na nie równie równie często specjalne filtry, które powodują, że zyskują one starodawny wygląd.

 

Kiedy zdecydować się na zdjęcia vintage?

Jeśli cenicie oryginalne zdjęcia, które będą bardzo estetycznie wyglądać w albumie ślubnym, to sesja w stylu vintage na pewno Wam się spodoba. Poza tym jest ona polecana dla Par Młodych, których wesele również posiada oprawę z elementami w tym stylu. Jeśli odbywa się ono w klimatycznym dworku z meblami w stylu z innych epok, sesja ślubna vintage od razu może być w nim wykonana np.: w hotelowym pokoju, na dziedzińcu czy ogrodzie, który zapewne przy takim obiekcie również będzie stylizowany. W sesji zdjęciowej vintage używane są często zabytkowe samochody, jak i dorożki z końmi. Panna Młoda najczęściej jest ubrana w prostą suknię z koronkami oraz posiada stylizowaną fryzurę z lokami przy twarzy. Pan Młody może zaś nosić surdut albo garnitur we wzór i kapelusz. Musicie więc zdecydować czy będziecie się dobrze czuć właśnie w takich ubraniach i oprawie. Jeśli tak, wybierzcie odpowiedniego fotografa i do dzieła!

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token