Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Fotografia ślubna
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Zdjęcia ślubne z humorem

« powrót
Zdjęcia ślubne z humorem

Nie każdy odważy się na zrobienie zdjęć ślubnych z humorem. Jednak nie ma się czego obawiać, takie fotografie są naprawdę pełne uroku i miło się je ogląda nawet po kilku czy kilkunastu latach małżeństwa. Sesja ślubna z humorem musi jednak zostać dobrze przemyślana, by wyglądała profesjonalnie i jej wszystkie elementy ze sobą współgrały.

Pomoc profesjonalisty
Jeśli chcemy wykonać sesję ślubną z humorem, nie obędzie się bez pomocy profesjonalnego fotografa. Nie tylko podpowie nam jaki pomysł na sesję będzie najlepszy, ale też będzie potrafił doskonale uchwycić to, na czym nam zależy. Czasami podczas takiej sesji ślubnej z humorem potrzebny jest również makijażysta czy kostiumolog, który będzie pomocny w kolejnych ujęciach.

 

Pomysły na sesję z humorem

Pary Młode decydują się najczęściej na zdjęcia z humorem w nietypowych pozach lub przebraniach. Na przykład w portfolio fotografów można znaleźć zdjęcia, na których małżonkowie przewracają się udając pijanych albo uchwyceni są w podskoku. Zdjęcia w ruchu wyglądają bardzo dynamicznie i zawsze przyciągają wzrok. Państwo Młodzi nieraz na nich udają, że ze sobą walczą, jeżdżą na rowerach albo gokartach. Fotografie te ukazują śmieszne momenty lub pozy. Przebrania często towarzyszą również zdjęciom w ruchu, chociaż nie muszą zostać użyte podczas sesji. Para Młoda wykonująca zdjęcia na przykład podczas deszczu ma ze sobą parasol, a na nogach kolorowe kalosze. W innej sytuacji Panna Młoda ubrana jest w rękawice bokserskie i nokautuje Pana Młodego. Modne są zdjęcia, w których elegancję Pary Młodej przełamują kolorowe trampki na nogach albo okulary przeciwsłoneczne i kapelusze. Niekiedy decydują się oni również na wykonywanie śmiesznych min, które rozbrajają nawet najbardziej poważne zdjęcie.

 

Ważne wskazówki

Już na samym początku planowania sesji ślubnej z humorem wybierzcie miejsce jej wykonania. Może to być dowolny plener albo plac zabaw czy wesołe miasteczko, które sprawią, że zdjęcia od razu będą zabawnie wyglądać. Możecie na nich również pokazać swoje zainteresowania, pasję lub pracę. Zdjęcia z humorem nabierają charakteru kiedy Pan Młody ubrany jest w strój strażaka albo pilota. Panna Młoda będąca nauczycielką może zaś mieć okulary na nosie i wskaźnik w dłoni. Ponadto postarajcie się opowiedzieć poprzez zdjęcia jakąś historię. Kolejne fotografie nie wymagają ciągłych zmian stroju. Najlepiej zdecydujcie się na jeden temat sesji z humorem i wykonajcie takie zdjęcia, które będą z nim ściśle związane.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token