przetwarzanie danych
Fotografia ślubna
Kontakt z Portalem
881 501 603
Wyszukiwarka Logowanie

Fotografia ślubna Radom

Odnaleziono 2 fotografów ślubnych
Najnowsze Ostatnio przeglądane Last minute
Wyświetl 1
Wyświetl 2
Wyświetl 3
Wyświetl 4
Wyświetl 5
Wyświetl 10
Wyświetl 20
Wyświetl 40
Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio na stronie www.piotrpotapowicz.pl.Pracuję na sprzęcie marki Nikon (D750 i D810) w zestawie z profesjonalnymi obiektywami oraz lampami.Posiadam dyplom ukończenia warsztatów ślubnych. Wspó
Do schowka
Kategoria: Fotografia ślubna
5 (3 opinie)

Rozpoczynam przygodę ze ślubną fotografią, dlatego chciałabym zaoferować Państwu usługi fotograficzne w niskiej cenie, pokrywającej jedynie koszty dojazdu.

Od 8 lat zajmuję się fotografią portretową i modową, jest to moja największa pasja, którą chciałabym......

Do schowka
Dodaj ogłoszenie i zaprezentuj swoją ofertę parom młodym!

Planowanie przyjęcia weselnego to nie takie błahe przedsięwzięcie. Urzeczywistnienie wszystkiego niejednokrotnie potrafi spędzić sen z powiek, dlatego przedstawiamy spis ofert dotyczących fotografii ślubnej w mieście Radom. Poszukując fotografa na ślub z pewnością wykazujecie Państwo uwagę na dojazd lub dodatkowe pakiety. W naszym portalu wszystkie tego typu ułatwienia są dodane i opisane szczegółowo przez ogłoszeniodawcę. Dobry fotograf ślubny Radom to oferty z Waszego otoczenia, więc nie musicie obawiać się, że cena będzie zawierać jakieś nieprzewidziane opłaty. Jeżeli konkretna z ofert się Wam spodobała, zapytajcie o dostępne terminy lub od ręki zarezerwujcie konkretnego fotografa. Dzięki nam zdjęcia z Waszego wesela mogą stanowić wspaniałą pamiątkę, do której będziecie wracać nie jeden raz. Pozwólcie, żeby zdjęcia z Waszego przyjęcia były jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne dzięki fotografowi dostępnemu w naszym spisie ogłoszeń.