Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Fotografia ślubna
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Ekstremalne zdjęcia ślubne

« powrót
Ekstremalne zdjęcia ślubne

Ekstremalne zdjęcia ślubne to z pewnością zdjęcia dla odważnych. Pary Młode, które się na nie decydują, na co dzień szukają zajęć z adrenaliną i preferują aktywne spędzanie czasu wolnego. Jeśli więc macie mało wspólnego ze sportami ekstremalnymi, boicie się wysokości lub wody, sesja ślubna w ekstremalnych warunkach nie będzie dobrym pomysłem.

 

Ekstremalne, czyli jakie?

Ekstremalne zdjęcia ślubne to takie, które zapierają dech w piersiach. Jednak żeby takie zdjęcia wykonać trzeba sporo się napracować. Widzieliście kiedyś zdjęcia Pary Młodej na skałach albo nad urwiskiem? Takie fotografie nie są trudne do wykonania, ale Para Młoda musi się sporo natrudzić, by dotrzeć w niecodzienne miejsca i jeszcze odpowiednio w nich zapozować. Oczywiście nie zdobywają oni górskich szczytów ani nie wspinają się na skały w swoich ubraniach, lecz zazwyczaj na miejscu przebierają w strój ślubny. Czasami są opuszczani w pewne miejsca na linie, bo dostanie się w nie lub przebranie na małej przestrzeni nie byłoby możliwe. W przypadku takich zdjęć bardzo ważne jest zachowanie pełnego bezpieczeństwa. Zarówno zdjęcia w górskim potoku, na skałach, jak i nad urwiskiem wymagają odpowiedniego przygotowania i pomocy profesjonalistów.

 

Nie tylko w górach

Ekstremalne zdjęcia ślubne są nie tylko wykonywane w górach, ale też mogą one odbywać się na torze wyścigowym, podczas skoku ze spadochronem, lotu balonem, jazdy motorem, w jaskini, a nawet pod wodą. Pomysłów jest bardzo dużo, jednak nie każdy się na taką sesję zdecyduje. Pamiętajcie, że jeśli chociaż jedno z Was boi się wysokości albo wody, to nie ma powodu zmuszać się do wykonania ekstremalnych zdjęć. Wyglądają one wyjątkowo w albumie, ale sama sesja ślubna powinna być dla Was przyjemnością, a nie powodem do strachu. Jeśli natomiast pomysł ekstremalnej sesji ślubnej przypadł Wam do gustu, wybierzcie wspólnie takie miejsce, które najbardziej będzie Wam odpowiadać. Nie musi być ono wyszukane. Najważniejsze jest odpowiednie ujęcie oraz kreatywne podejście fotografa.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token