Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Fotografia ślubna
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Zdjęcia ślubne z drona

« powrót
Zdjęcia ślubne z drona

Zastanawiasz się jak wykonać wyjątkowe zdjęcia ślubne? Jedną z propozycji fotografów są zdjęcia robione z drona. Aparat przyczepiony do urządzenia wykonuje piękne fotografie, które wyglądają o wiele oryginalniej niż zwykłe zdjęcia i pokazują taką perspektywę, której nie byłby w stanie ukazać żaden fotograf.


Kiedy zdjęcia z drona to dobry pomysł?

Zdjęcia z drona robione są z lotu ptaka. Zazwyczaj więc polecane są one parom, które decydują się na zdjęcia z dużej perspektywy. Nie chodzi w nich o fotografię Pary Młodej z bliska, ale o jej pokazanie na tle pięknego krajobrazu np.: pól ze zbożem, plaży, morza czy też gór. Takie zdjęcia są oryginalną pamiątką i z pewnością nie wyglądają typowo. Z tego względu dron wykorzystywany jest zazwyczaj na sesjach zdjęciowych wykonywanych w plenerze. Nie nadaje się on do zdjęć w sali weselnej czy kościele, w których też zdecydowanie by przeszkadzał. Na urządzenie decydują się osoby osoby, którym zależy na oryginalnych zdjęciach wykonanych przed kościołem lub urzędem, przed restauracją lub domem weselnym albo podczas sesji ślubnej odbywającej się na zewnątrz. Istnieje jednak pewne ograniczenie co do zdjęć wykonywanych za pomocą drona, a mianowicie warunki pogodowe. Dron nie wykona dobrych zdjęć przy zachmurzonym, burzowym niebie ani podczas opadów. Jego zamawianie wiąże się z niemałym ryzykiem. Po prostu należy liczyć na to, że pogoda podczas wesela będzie nam sprzyjać.

 

Piękne zdjęcia dronem - wskazówki

Jak wykonać piękne zdjęcia dronem? Należy po prostu wcześniej przygotować ich scenariusz. Bardzo popularne są fotografie, na których goście ustawiani są w kształt serca albo koła, a w ich środku znajduje się Para Młoda. Takie zdjęcia wyglądają potem bardzo atrakcyjnie w albumie ślubnym. Poza tym zdjęcie z drona może ukazywać również Was na tle sztucznych ogni czy podczas puszczania lampionów. Jeśli na Waszym weselu jest dużo gości, urządzenie daje szansę zrobienia ładnego zdjęcia grupowego wszystkich osób razem. Dron jest także świetnym pomysłem jeśli robicie sesję zdjęciową w górach albo nad morzem. Wówczas fotografie mogą z powodzeniem pokazać Wasze sylwetki i piękny krajobraz wokół np.: zachodzące słońce.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token