Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Fotografia ślubna
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Fotograf ślubny – amator czy profesjonalista?

« powrót
Fotograf ślubny – amator czy profesjonalista?

Koszty wiążące się dziś z wyprawieniem hucznego wesela z prawdziwego zdarzenia okazują się nierzadko gigantyczne. Przyszli Nowożeńcy tracą kupę kasy na rozmaite atrakcje typu czekoladowe fontanny, skrzypaczka, luksusowa limuzyna, fajerwerki czy wymyślne kreacje. W ogromie tych wszystkich wydatków znajdują się również i usługi fotograficzne. Ich pułapy cenowe są niezwykle zróżnicowane i mają ścisły związek z wieloma czynnikami. Liczy się przede wszystkim doświadczenie oraz renoma danego artysty, rodzaj sprzętu, którym się on posługuje, a także liczba zdjęć, jakie od niego oczekujemy. Wtedy to przed Młodymi rodzi się poważny dylemat – wysoka jakość i wygórowane koszty, czy może jednak mniej wypasiony pakiet za nieco niższe kwoty?

 

Fotograf ślubny – profesjonalista to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie decydują się dodatkowo na wynajem kamerzysty. Wtedy albumy ze zdjęciami mają stanowić jedyną pamiątkę weselną. Nie ma więc wówczas sensu ryzykowanie i wybieranie niesprawdzonej osoby, która niekoniecznie perfekcyjnie uchwyci wszelkie istotne momenty z tego wyjątkowego dnia w naszym życiu. W takich przypadkach, o wiele bardziej opłacalne okazuje się zwłaszcza dopłacenie oraz zlecenie realizacji zdjęć komuś z bogatym dorobkiem artystycznym oraz imponującym portfolio.

 

Fotograf ślubny – amator w pewnych sytuacjach również jest dobrym rozwiązaniem. W szczególności sprawdza się on wtedy, kiedy w grę wchodzi dodatkowo operator kamery oraz gdy fotki pstrykają również i zaproszeni na ślub goście. Wtedy zebrane od każdego zdjęcia pozwalają stworzyć unikatową kolekcję, którą można zgrać na płytki, w razie potrzeby wywołać najlepsze ujęcia oraz przygotować z nich swą indywidualną foto-książkę.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token