Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Fotografia ślubna
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Co warto uwiecznić na fotografii ślubnej?

« powrót
Co warto uwiecznić na fotografii ślubnej?

Największą pamiątką ślubną są zdjęcia. Wystarczy rzucić na nie okiem, by przywołać wszystkie wzruszające momenty i niezapomniane wspomnienia. Wybierając fotografa na ten szczególny dzień wielu przyszłych małżonków zwraca jednakże uwagę w pierwszej kolejności na jakość pracy potencjalnych zleceniobiorców. Wertowane portfolia oraz komentarze w Internecie pozwalają na to, aby mniej więcej rozeznać się w temacie i rzeczywiście wybrać ostatecznie takiego fachowca, który wykona zdjęcia perfekcyjne pod względem obróbki. Należy jednak pamiętać, że diabeł tkwi w szczegółach i sam solidny sprzęt czy profesjonalne technicznie ujęcia nie wystarczą. Liczą się wyjątkowe momenty, które zostaną uchwycone okiem spostrzegawczego artysty.

 

Niczym podejmiemy się współpracy z kimkolwiek oraz wyciągniemy wypchaną zaliczką kopertę, umówmy się z danym fotografem na spotkanie, w trakcie którego skorzystamy z okazji popytania go o określone kwestie. Przeanalizujmy z nim szczegółowo, co dokładnie będzie fotografowane. Zgłośmy swoje własne sugestie oraz nie bójmy się otwarcie mówić o indywidualnych preferencjach. To przecież my wymagamy i płacimy, i to zazwyczaj niemało.

 

Dobrze jest przyjść na takową wizytę z wypunktowanymi już aspektami, na które chcemy, aby fotograf zwrócił uwagę w trakcie ceremonii oraz podczas przyjęcia weselnego.


Tworząc wyżej wymienioną listę pamiętajmy bowiem o tym, że fotografia ślubna na miarę dzisiejszych czasów to nie tylko zbiorowa fotka przed kościołem. Świetnym rozwiązaniem jest wychwycenie niuansów, które będą nawiązywały do wesela, ale w sposób unikatowy. Pozwólmy fotografowi poobserwować i wybrać szczególiki, których może nawet i sami nie dostrzegliśmy w trakcie całego ślubnego zamieszania. Mechanicznie robione fotki uwieczniające Nowożeńców plus poszczególnych uczestniczących w wydarzeniu gości sukcesywnie przechodzą do lamusa. Ludzie młodzi stawiają na większą spontaniczność, na element zabawności oraz fantazję. Z tego powodu na ciekawych i rzeczywiście wartych kilku tysięcy fotografiach weselnych znajdują się coraz częściej śmieszne epizody, rozbawione dzieci, rzucane ukradkiem spojrzenia czy szalejący na parkiecie wujkowie.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token