przetwarzanie danych
Fotografia ślubna
Kontakt z Portalem
881 501 603
Wyszukiwarka Logowanie

Co warto uwiecznić na fotografii ślubnej?

« powrót
Co warto uwiecznić na fotografii ślubnej?

Największą pamiątką ślubną są zdjęcia. Wystarczy rzucić na nie okiem, by przywołać wszystkie wzruszające momenty i niezapomniane wspomnienia. Wybierając fotografa na ten szczególny dzień wielu przyszłych małżonków zwraca jednakże uwagę w pierwszej kolejności na jakość pracy potencjalnych zleceniobiorców. Wertowane portfolia oraz komentarze w Internecie pozwalają na to, aby mniej więcej rozeznać się w temacie i rzeczywiście wybrać ostatecznie takiego fachowca, który wykona zdjęcia perfekcyjne pod względem obróbki. Należy jednak pamiętać, że diabeł tkwi w szczegółach i sam solidny sprzęt czy profesjonalne technicznie ujęcia nie wystarczą. Liczą się wyjątkowe momenty, które zostaną uchwycone okiem spostrzegawczego artysty.

 

Niczym podejmiemy się współpracy z kimkolwiek oraz wyciągniemy wypchaną zaliczką kopertę, umówmy się z danym fotografem na spotkanie, w trakcie którego skorzystamy z okazji popytania go o określone kwestie. Przeanalizujmy z nim szczegółowo, co dokładnie będzie fotografowane. Zgłośmy swoje własne sugestie oraz nie bójmy się otwarcie mówić o indywidualnych preferencjach. To przecież my wymagamy i płacimy, i to zazwyczaj niemało.

 

Dobrze jest przyjść na takową wizytę z wypunktowanymi już aspektami, na które chcemy, aby fotograf zwrócił uwagę w trakcie ceremonii oraz podczas przyjęcia weselnego.


Tworząc wyżej wymienioną listę pamiętajmy bowiem o tym, że fotografia ślubna na miarę dzisiejszych czasów to nie tylko zbiorowa fotka przed kościołem. Świetnym rozwiązaniem jest wychwycenie niuansów, które będą nawiązywały do wesela, ale w sposób unikatowy. Pozwólmy fotografowi poobserwować i wybrać szczególiki, których może nawet i sami nie dostrzegliśmy w trakcie całego ślubnego zamieszania. Mechanicznie robione fotki uwieczniające Nowożeńców plus poszczególnych uczestniczących w wydarzeniu gości sukcesywnie przechodzą do lamusa. Ludzie młodzi stawiają na większą spontaniczność, na element zabawności oraz fantazję. Z tego powodu na ciekawych i rzeczywiście wartych kilku tysięcy fotografiach weselnych znajdują się coraz częściej śmieszne epizody, rozbawione dzieci, rzucane ukradkiem spojrzenia czy szalejący na parkiecie wujkowie.

Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token