Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Fotografia ślubna
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

film i fotografia ślubna Częstochowa - Częstochowa - śląskie

Kategoria: Fotografia ślubna
2736
Dodano: 2019/07/06
1990
Dojazd w promieniu 50 km gratis!
Dane ogłoszeniodawcy:
tel. 601546766
(powołaj się na CzymDoSlubu.pl
Grupa Ślubeo)


www.adanti.pl
Częstochowa, Schillera 2
śląskie
Treść ogłoszenia

Fotografia ślubna jest zatrzymaniem magicznej chwili w dniu, który przemija momentalnie, jest uwiecznieniem emocji, gestów, spojrzeń, westchnień, łez ... To dzień burzliwy i napięty, dlatego rola fotografa jest w tle ...po to aby archiwizować, łapać i dokumentować wszystko takie, jakie jest. Po porostu tego dnia ... jestem dla Was, po to abyście zapamiętali wszystko takim jakim było wtedy...

Sprzęt, na którym pracuję

Totalnie dla Was i Waszych zdjęć.

Od czasu, gdy po raz pierwszy wyślecie do nas e-maila, do dnia otrzymania pięknie wykończonego albumu ślubnego (a nawet po), możecie oczekiwać, że bedziecie traktowani jak nasi przyjaciele. W tym wspaniałym dniu nigdy nie będziecie musieli się zastanawiać, gdzie jesteśmy. Poczujecie się całkowicie pod opiekę na każdym etapie procesu. Dodatkowo w międzyczasie, będziemy mieli mnóstwo zabawy.

Tak jak w rzeczywistości.

Wiemy, że to nie jest pierwsza strona internetowa z fotografią ślubną, którą odwiedzacie. Ale to dobrze. Najlepiej, aby w pełni kształcić się na temat stylu i rodzaju fotografii. Nasz styl to połączenie pięknych zdjęć portretowych i oddanie z miłością uczuć nie tylko Waszych, ale wszystkich będących z Wami w tym dniu. Nasze zdjęcia są zawsze świeże, prawdziwe i piękne. Chcielibyśmy powiedzieć, że podobnie jak rzeczywistość… Pragniemy, aby wykonane przez nas zdjęcia, pomogły Wam zapamiętać ten dzień jakby to było wczoraj.

To nie jest nasz pierwszy ślub.

Jesteśmy zawodowcami z dużym doświadczeniem, a więc możecie mieć pewność, że otrzymacie profesjonalną i rzetelną obsługę fotografii ślubnej. Podejmujemy się ograniczonej liczbie zleceń na reportaż ślubny każdego roku, w celu zapewnienia należytej uwagi każdemu klientowi.

Pamiętaj.

Muzyka cichnie, goście wracają do domu, kwiaty więdną, a zdjęcia są na całe życie.

Pakiet Standard
1990 zł Dojazd w promieniu 50 km gratis!
terminarz

Terminarz fotografa ślubnego

Czerwiec 2023
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
zajęty zarezerwowany
Opinie klientów

Wszystkie opinie

Średnia opinii: 5.0/5 na podstawie 1 opinii.
Opinie klientów

Opinie klientów

Oceny pozytywne
1
Oceny neutralne
0
Oceny negatywne
0
Wyświetl:
Monika i Marek
06/06/2017
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą Adanti. Wybór ich na nasz ślub i wesele to był strzał w dziesiątkę. Zdjęcia, film wszystko pełen profesjonalizm. Jesteśmy zachwyceni jakością przygotowanego dla nas materiału. Śliczne ujęcia. Wszystkie ważne chwile, momenty, spojrzenia wszystko zostało przez nich uwiecznione. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy ; ))
Ocena:
5
Użytkownik
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token