Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Fotografia ślubna
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Z kim do zdjęcia?

« powrót
Z kim do zdjęcia?

Zdjęcia ślubne to największa pamiątka z uroczystości. Fotografowani powinni być w tym szczególnym dniu nie tylko sami Państwo Młodzi, lecz również i z tą samą starannością zebrani na okazję goście. Zagwozdką przyszłych Nowożeńców jest natomiast często to, w jaki sposób zadbać o uchwycenie na fotkach wszystkich, którzy są dla nas istotni i bez których tego wyjątkowego święta sobie nie wyobrażamy.

 

Podstawowym aspektem jest wybór odpowiedniego fotografa, który podejdzie do naszego zlecenia w sposób całkowicie profesjonalny. Mając specjalne życzenia oraz sugestie, co do fotografowanych na przyjęciu osób, warto zaaranżować konkretne spotkanie przed ślubem po to, aby zleceniobiorcy wszystko szczegółowo wyjaśnić. W tym celu dobrze jest posłużyć się posiadanymi już fotografiami rodzinnymi czy nawet tradycyjnymi zdjęciami z bliskimi znajomymi. Wówczas najprościej i najszybciej wskażemy fotografowi, na kogo w głównej mierze powinien mieć oko.

 

Oczywistą oczywistością są rzecz jasna zdjęcia Pary Młodej z rodzicami. Warto, aby fotografie w tym przypadku podzielić na kilka grup – osobno z rodzicami Panny Młodej, oddzielnie Pana Młodego, jedno wspólne oraz jedno pojedyncze – sama Panna Młoda plus jej rodzice i na odwrót. Równie ważni są także świadkowie. Nie można o nich zapomnieć, gdyż to ich obecność pieczętuje zawarcie związku małżeńskiego.

 

Kiedy fotki z kategorii „niezbędne” zostaną już wykonane, możemy pozwolić sobie na dodatkowe ujęcia z resztą gości oraz zdjęcia zbiorowe, które będą później mogły być wręczane zebranym, jako pamiątka. Ładnie z naszej strony, jeśli poświęcimy moment na pstryknięcie zdjęcia z każdą z zebranych na przyjęciu par, zwłaszcza, iż wymagać to będzie od nas zaledwie kilka sekund.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token