Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Fotografia ślubna
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Stylowo i unikatowo czyli akcesoria na zdjęciach ślubnych

« powrót
Stylowo i unikatowo czyli akcesoria na zdjęciach ślubnych

Zdjęcia ślubne powinny być przede wszystkim interesujące oraz oryginalne. Generalnie liczy się wysoka jakość oraz nietuzinkowość koncepcji. Niestety jednak wielu zleceniobiorców działa po najniższej linii oporu - pstrykanie fotek rodzinie, bawiącym się dzieciom, parze młodej, orkiestrze oraz ujmowanie w obiektywie jedynie kluczowych momentów typu pierwszy taniec, przenoszenie przez próg czy witanie chlebem i solą to już dość standardowy i nieco nudny schemat. Obecnie zdecydowanie bardziej pożądane są niepospolite i pomysłowe zdjęcia, które będą unikalne i przypisane wyłącznie naszemu przyjęciu weselnemu.

 

Dobrym rozwiązaniem, by uzyskać szczególnie ciekawy efekt jest zastosowanie oryginalnych akcesoriów, ściśle związanych z tym wyjątkowym dniem. Wśród najbardziej popularnych gadżetów, jakie wpisują się doskonale w klimat weselny znajdują się między innymi bukiety kwiatów – najlepiej drobne wiązanki, które będą później niesione przez Pannę Młodą lub wręczane rodzicom w ramach podziękowania, instrumenty muzyczne nawiązujące do imprezy – zwłaszcza skrzypce czy też perkusja, a także zaproszenia ślubne.

 

Jeżeli nie interesuje nas pospolitość i przykładamy wagę do tego, aby nasze fotografie dokładnie wyrażały emocje związane konkretnie z naszą i tylko naszą uroczystością, warto zlecić wybranemu przez nas specjaliście zjawienie się nieco wcześniej i zrobienie zdjęć właśnie naszym akcesoriom – własnym bukietom, winietkom, strojom czy biżuterii. Wtedy otrzymywany album przedstawia dokładnie to, co jest związane wyłącznie z naszą osobą. W konsekwencji jest to zatem o wiele bardziej wartościowe i wzbudza zdecydowanie silniejsze emocje. Wiele par decyduje się także na wykorzystanie weselnych „gadżetów” w sesjach plenerowych i studyjnych. Wówczas poza oryginalnością możemy liczyć także i pewien efekt zabawności. Jak się więc okazuje, by ze zdjęć ślubnych być usatysfakcjonowanym w stu procentach, wystarczy znaleźć fotografa, który zaskoczy nas swą kreatywnością i nietypowym pomysłem.

 

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token